Megoldott

Megrongálódott szemetes

A Dob utca - Akácfa utca sarkán lévő szemetes megrongálódott.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 51

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bábel Mihály hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetes meg lett javítva.
    Köszönöm a szíves közbenjárást
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF
  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Bábel Mihály bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Több zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Teli szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Több zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére