Megoldott

Bokor a villamosvágány végén

Jókora bokor hajtott ki a vágány végén. Kérem az eltüntetését. (BKK)

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kápolna u. 2

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoltották.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0040240/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00106613

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy vág...
  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sèrült buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeres késés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Alkér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Barna megállónév-tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kada utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére