Megoldott

Száraz faág

Kedves Ügyintéző!
Zápor utca 67. hátsó részénél a Teszársz Károly utca felőli egyik fa igen nagy ág része teljesen elhalt. Ezt a fát sajnos anno rosszul is metszették így pluszban még dől is a ház fele, ki lehet még egyensúlyozni? Nagyon jó árnyékot ad ez a fa is így mindenképp szeretnénk megmenteni! Legyenek kedvesek segíteni ebben. Köszönjük előre is :)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zápor u. 67

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ügyintéző!
    Nagyon szépen köszönjük a gyors és profi munkát! Szépen legallyazták a fát és lekezelték vágás után. A lehullott kis ágakat is mind egy szálig össze szedték! Minden elismerésem a mu...
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00106602 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk a bejelentőt, hogy bejelentését haladéktalanul rögzítettük nyilvántartásunkba.
    Értesítjük, hogy fenntartási és karban
    ...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Korhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Üres faoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére