Megoldott

Törött pad a Belvárosban

Anonim Járókelő

A Szomory Dezső téren az egyik pad legszélső lapja nem rég törött el, ki kellene cserélni.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!
    A pad javítás alatt van, a héten elkészül.

    Zalka Szilvi
    sajtóreferens
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Dorottya utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Petőfi Sándor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére