Megoldott

Nincs árnyék a Bosnyák téri villamosmegállókban

Tisztelt illetékes!
A Bosnyák téri villamosmegállókban lévő várók tetején lévő üvegetáblák nincsnek ellátva árnyékoló fóliával. Ezek nagy forgalmú megallók, ahol sajnos semmilyen árnyék nincs. Kérem a várók tetején lévő üvegeket cseréljék olyanokra, melyek már árnyékot adnak ebben a nagy forróságban.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák tér

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és képeket!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megrongált buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ábránd utca buszmegálló pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Ábránd utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére