Válaszra vár

Mocsok

Kérem sürgősen tisztítsák a pinpad környékét, majd belátható időn belül az automaták tetejét is!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele tér 9

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    6V végállomás indításjelző nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére