Megoldott

Folyó tűzcsap

A Kvassay híd lábánál folyik a tűzcsap.

Probléma helyszíne
Budapest Kvassay híd

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Márta!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 2...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Ladányi Márta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Veszélyes akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére