Válaszra vár

Graffitis megálló

Kérem takarítsák le a graffitit a 33-as busz megállójáról

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Karinthy Frigyes út

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére