Válaszra vár

Nem működő szökőkút

FRISSÍTÉS: 2022.08.03.

A VI. kerület válasza:
"Az Oroszlános ivókút közel egy évvel ezelőtt meghibásodott.
Önkormányzatunk a bevezető vízvezetéket feltárta, de mivel az
kifogástalan állapotban volt, valószínűsítettük hogy a kúttesten belül
futó cső hibásodott meg. A kút - mint köztéri műalkotás - Budapest
Főváros Önkormányzatának tulajdonában van, ezért kértük tőlük annak
javítását. A javítás várható időpontjáról ill. az ügy állásáról a
Főpolgármesteri Hivatal tud tájékoztatást adni."

--------

A templom mögötti kis kertben nem működik a szökőkút.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Pethő Sándor square

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 83111 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "A templom mögötti kis kertben nem működik a szökőkút."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.08.03. A VI. kerület válasza: "Az Oroszlános ivókút közel egy évvel ezelőtt meghibásodott. Önkormányzatunk a bevezető vízvezetéket feltárta, de mivel az kifogástalan állapotban volt, valószínűsítettük hogy a kúttesten belül fut...

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Oroszlános ivókút közel egy évvel ezelőtt meghibásodott.
    Önkormányzatunk a bevezető vízvezetéket feltárta, de mivel az
    kifogástalan állapotban volt, valószínűsítettük hogy a
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Margitszigeti focipálya rácshiányosság

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Csapadékvíz-elvezetés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére