Megoldott

Gazos járda

VII kerület Reformáció park előtt járda nagyon gazos.
Kérnénk a megtisztítását. Gyanítom az Önkormányzat lesz az illetékes.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Reformációi Emlékpark

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendbe tették, köszönjük!
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokatörő járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Burkolat helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nyár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére