Megoldott

MRP-062

Anonim Járókelő

Napok óta így jár. Mikor tervezik megcsinálni?

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kijavították a hibát.
  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu Budapest! ...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    A 62-t nem tudom, de a 61 megjelent Tatabányán. Tatabánya-Siófok járatra osztották be :D :D :D
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Volánbusz"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0038331/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00106399

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönettel vettük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy az abban foglaltakkal kapcsolatban a VOLÁNBUSZ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálom őket, szerettem.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt már nemigen fogják, rövidesen távoznak ezek a buszok Budapestről...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    RVY 674

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Volánbusz
    Hárosi Csárda (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    MOS 275

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Volánbusz
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Déli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Alkotás utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére