Megoldásra vár

Kátyú nyomvonalon

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.08.16. Budapest Közút válasza:
A III. kerület Záhony utca bejelentésben szereplő szakasza nem tartozik Társaságunk által üzemeltetett
hálózatba.
------------------------------------------

Jelzett helyszínen nyomvonalon alakult ki egy kátyú az úttesten, mely kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében.
Kérjük az Illetékest, javítsa az útszakaszt, mielőtt jobban leromlik!

Pontos helyszín:
47.56124514369111, 19.05020269449383

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Záhony u. 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00106374 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Záhony utca 4. számú ingatlan kö...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen nyomvonalon alakult ki egy kátyú az úttesten, mely kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében. Kérjük az Illetékest, javítsa az útszakaszt, mielőtt jobban leromlik! Pontos helyszín: 47.56124514369111, 19.05020269449383"-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.16. Budapest Közút válasza: A III. kerület...

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Beszakadt az út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére