Megoldott

Veszélyes vezetékek

Az alábbi elektromos doboz elég rossz állapotban van, alacsonyan egy villanypóznán. Kérjük fedjék le, egy kisgyerek is eléri.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 42

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tömő utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Villanyoszlop ajtaja leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló közvilágítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére