Megoldott

Építési törmelék a MOBI ponton

Az Apály/Kassák sarkán telepített mobilitási pontot valaki szemétlerakónak nézte. Kérjük a szemét elszállítását. Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 1321-Kassák Lajos utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet elvitték, a bejelentés megoldottal lezárható. Köszi!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Még mindig szemetlerakat???

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Raoul Wallenberg (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákos hulladék és fakinövések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tátra utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére