Válaszra vár

Letört csap

A Markusovszky téri játszótérnél letörte valaki az ivókút csapját.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, 0901-Markusovszky tér

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Kükedi Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kiszáradó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Hurok utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére