Megoldott

Megsüllyedt fedlapok

Tisztelt Illetékes!
Az Albert utcában a képen látható fedlappár megsüllyedt, megdőlt.
Kérem színtbehelyezését.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 43/D

Hozzászólások

  • Halász Timea hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már kész???? mindent megcsináltak.
    Köszönjük
  • Halász Timea hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg még mindig így van sajnos.
    Aug.4. óta????
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfogyott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére