Megoldásra vár

Elhagyott jármű

A II. ker. Hűvösvölgyi út 104-106 társasház előtt kiépített háromhelyes parkolóban kb két éve áll a piros Fiat Punto.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 104

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett gépjármű tulajdonosát már kiértesítettük korábban, hogy szállítsa el a gépjárművét. A türelmi idő lejárta után van mód arra, hogy szabályosan elszállítsa a gépjárművet a...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szekeres István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roncs gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autó a Hidegkúti út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Szarvashegy utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalomból kivont, lejárt műszakijú BMW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére