Megoldásra vár

Közlekedésre alkalmatlan gépjármű

Közlekedésre alkalmatlan gépjármű foglalja a parkolóhelyet. Kérjük járjanak el vele szemben!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 42

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentésére reagálva a területért felelős körzeti rendész megtekintette a kérdéses gépjárművet és megállapította, hogy az nem alkalmas a közúti közlekedésre, ezért értesítést hel...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedésre alkalmatlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    2 éve lejárt műszaki, nincs biztosítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Mária utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére