Megoldatlan

Kátyú a 2-es villamos vonalán

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.01.31
Bejelentő visszajelzése:
Az átjárót még jobban feltörték a bejelentés után (hónapokkal ezelőtt), és úgy hagyták. Továbbra is katasztrofális pl. Babakocsival közlekedni.
...........
A 2-es villamos vonalán a Bakáts utcai átjáróban hónapokkal ezelőtt feltörték a sínek mellett a felpúposodott aszfaltot. Azóta a villamosvonal felújítása befejeződött, a kátyúk viszont megmaradtak. Babakocsival alig lehet átkelni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bakáts u 2a

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kátyú a 2-es villamos vonalán a Bakáts utcai átjáróban"-ról "Kátyú a 2-es villamos vonalán"-ra.

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0037395/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00106207

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A jelzett probléma megoldásában illetékes BKV Zrt. hivatalos állásfog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A 2-es villamos vonalán a Bakáts utcai átjáróban hónapokkal ezelőtt feltörték a sínek mellett a felpúposodott aszfaltot. Azóta a villamosvonal felújítása befejeződött, a kátyúk viszont megmaradtak. Babakocsival alig lehet átkelni."-ról "Frissítés 2023.01.31 Bejelentő visszajelzése: Az átjárót még jobban feltörték a...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az átjárót még jobban feltörték a bejelentés után (hónapokkal ezelőtt), és úgy hagyták. Továbbra is katasztrofális pl. Babakocsival közlekedni.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0037395/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00106207

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A jelzett probléma megoldásában illetékes BKV Zrt. hivatalos állásfog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús vágány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsék minőségű átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére