Megoldatlan

Bosnyák téri könyvmegálló

Frissítés 2023. január 27.

Az ígért felújítás nem történt meg.

--------

A Bosnyák téri könyvmegálló ajtaját hónapokkal ezelőtt elvitte valaki.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák tér 7

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bosnyák téri könyvmegálló ajtaját hónapokkal ezelőtt elvitte valaki."-ról "Frissítés 2023. január 27. Az ígért felújítás nem történt meg. -------- A Bosnyák téri könyvmegálló ajtaját hónapokkal ezelőtt elvitte valaki."-ra.

  • Lazanyecz Erika hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan. A könyvmegálló azóta is romokban. Gratulálok a fenntartónak.
  • Lazanyecz Erika visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00106177 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Bosnyák téri könyvszekrény javítása érdekében intézkedtünk. A megvalósításig szíves türelmet kérünk.

    Üdvözlettel:
    Budapest F
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Lazanyecz Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lidl parkoló/villamos megálló kordonozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gallyazás kérés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére