Megoldatlan

Ivókút létesítése

FRISSÍTÉS 2022.08.18.
A bejelentő hozzászólása:

Elnézést, lehet, hogy valami félreértés történt.
A mellékelt képen is látszik, hogy a játszótérrel határos utakon húzódik a vízművek NA80 körvezetéke (elosztóvezetéke), ezek közül ráadásul az egyik utca hosszú oldala a játszótér kerítésével párhuzamos. Erre kellene az ábrán jelölt helyen kb. 6-7 méter hosszúságú NA20 bekötővezetékkel beállni a játszóra (az úttest megbontása nélkül), NA13 vagy NA20 vízmérő létesítésével.
Kérem a válasz felülvizsgálatát. Köszönöm!

----

Tisztelt Illetékes!
Kérem vizsgálják meg a játszótéren ivókút létesítésének lehetőségét.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kokilla tér 7

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3678/2/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk idei évi költségvetésében az ivókút
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Kérem vizsgálják meg a játszótéren ivókút létesítésének lehetőségét. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.18. A bejelentő hozzászólása: Elnézést, lehet, hogy valami félreértés történt. A mellékelt képen is látszik, hogy a játszótérrel határos utakon húzódik a vízművek NA80 körvezetéke ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést, lehet, hogy valami félreértés történt.
    A mellékelt képen is látszik, hogy a játszótérrel határos utakon húzódik a vízművek NA80 körvezetéke (elosztóvezetéke), ezek közül ráadásul az egyik ut...
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3678/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy egyelőre nincs ütemezve ivókút létesítése a bejelentésben szereplő területen. A legkö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gallyak felsővezeték között

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Padot benővi a gyom(fa)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére