Megoldatlan

Beláthatatlan kerékpárút

Anonim Járókelő

A Meder utca és a Duna Pláza közötti részen közlekedve a kerékpárut egyik kanyarja egy bokor miatt nem belátható, emiatt elég veszélyes, mert nem látható, hogy jön-e esetleg valaki szemből.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Meder u. 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Duna Plaza"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Water Tower (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált utcabútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Water Tower (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört ág sérülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Turóc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére