Megoldott

Szabálytalan autók tucatjai

Tisztelt Illetékes!

A Karolina út páratlan oldalának elején, az 1-17 számok között minden nap szabálytalan autósok tucatjai parkolnak a járdán, zöldfelületen. Az utca elején teljesen tilos lenne a zöldfelületen parkolás, kicsit arrébb pedig csak az első kerékkel szabadna felhajtani, mégis a teljes autóval fel szoktak.

Kérem, hogy napi szinten ellenőrizzék a megjelölt helyszínt, és büntessenek meg minden szabálytalanul parkoló autót. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték (fotókkal dokumentálva), mely során – a KRESZ hatálya alá eső - szabálysértés miatt...
  • Biró Dami hozzászólt a bejelentéshez.

    Már több tucat ilyen szabálytalan parkolóhelyet jelentettem de az illetékes olyan sablonszöveget ad hogy ők nem tapasztaltak szabálysértést amikor ők ellenőrizték ami elég érdekes. Rengeteg zöldterüle...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van alatta a kiegészítő tábla, ami kifejezetten tiltja az útpadkán parkolást.

    Egyébként pedig nem kell tiltó tábla külön, mert egyébként is tilos ott parkolni, kivéve, ha ezt külön tábla engedély...
  • Zoltán Katzenbach hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla hatálya úttestre terjed ki, nem az úttest, és a járda közötti területre. Ez nem szabálytalan. Ha mégis, akkor milyen szabály alapján?
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Téren parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás mindenhol!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére