Megoldott

Elszáradt fenyőfák

Tisztelt járókelők már tavaly január óta oda vannak ki dobálva közterület a fenyőfák Ezért szeretném meg kérni FKF nonprofit Zrt felé hogy távolítsák el

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Szent László utca

Hozzászólások

  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkretett, lezülött utcabútorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére