Megoldott

Telefonfülke telefon nélkül

Kispesten a Fő utca - Nádasdy utca kereszteződésében lévő telefonfülkében (0612800175) már több mint egy hónapja nincsen telefon. Ellopták, vagy csak elvitték javítani, esetleg megszűnik a fülke? Előre is köszönöm a választ!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Most ilyen:
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elbontották a fülkét! Már csak a helyét kell befoltozni...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis, nem működő telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beteg fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kiss János altábornagy utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére