Válaszra vár

Forgalmi tükör hiány

Tisztelt BKV!
Az Újbuda-Központ villamosmegállóba 2 éve lett kérve a forgalmi tükör pótlása, mely jelenleg 4 éve hiányzik az oszlopról.
Kérem lehetőségük szerint pótolni a tükröt vagy eltávolítani az oszlopot, megtisztítva a látképet.

Előző: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74660/forgalmi-tukor-hiany

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ M

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mocsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére