Megoldásra vár

Betört üveg

Az Ady ligeti madárles ablaka betört. A szilánkok beborítják a padlót.
Emellett a les egyik ajtaja sem működik rendesen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Madárbarát kert

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín nem tartozik Társaságunk kezelésébe, a probléma megoldásában a kerületi önkormányzat az illetékes.
    J...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín nem tartozik Társaságunk kezelésébe, a probléma megoldásában a kerületi önkormányzat az illetékes.
    J...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rongyos zászló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bond Jane
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csabai Kunigunda
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kavics utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére