Megoldott

Lámpabúra védőrács

Nincs-lóg

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Komor Marcell u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.

    [bdk]
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Mr Mr bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem működő utcai lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bogaras Imi
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Likőr utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kozvilagitas hianya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Lujza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére