Megoldásra vár

Sérült lámpatest/hiányzó fényforrás

Kérem a BDK értesítését a közvilágítása javítása miatt.
Karácsony Sándor utca vége, Deák tér, Csepeli Evangélikus templom előtt.
Munkájukat megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 88/a-88/b

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentést. Tájékoztatom, hogy a jelzett címet ellenőriztük. A végleges helyreállítás , alvállalkozó által folyamatban van .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvi...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó lámpatest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest 1212 Budapest Deák tér 1. Csepeli Piac északi üzletsor 52 üzlet (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fél lámpaoszlop rossz alappal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Duna utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fènyforrás nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére