Válaszra vár

Vízbe dobott LIME roller

Anonim Járókelő

Az Újpesti vasúti híd pesti oldalánál, az öböl részben, a vác felőli oldalon most, az alacsony vízállásnál jól látható egy régebbi LIME roller.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 201

Hozzászólások

  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem már 100 is lehet a Dunában :D
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Lime

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fehér Ford TRANSIT VAN

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Bodor utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Három db elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Lomb utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére