Válaszra vár

Szemét lerakat

Építési hulladék, olaj, szemetes zsákok lepakolva a kanyarban....

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pozsony u. 1

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Kis Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Pákozd utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vécsey utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét szóródás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Márk Trepák
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére