Megoldatlan

Veszélyes fa

Kedves Ügyintéző! Kérem közbenjárását, hogy a képen szereplő fa kivágásra kerüljön, mivel az már korhadt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Petur u. 11

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • M. Mária visszajelzésére vár.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, köszönjük!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Főkertészi Iroda munkatársai a helyszíni szemle során megállapították, hogy a bejelentésben szereplő korhadt fa elhalt, ezért intézkedtek a fa kivágása érdekében.
    Annak megtörté
    ...
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa továbbra is ott van, nem tudom, hogy azóta a felmérés megtörtént e.
  • M. Mária visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    A Petúr u. 11. és a Ányos u. 2. címen jelzett fák állapotát, a fényképek
    alapján egyértelműen megállapítani nem tudtuk, ezért helyszíni szemlére
    lesz szükség.

    Ez alapján a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az észrevételt! Bejelentését továbbítottam a Főkertészi Iroda felé intézkedés céljából.

    Tisztelettel,
    Marosvölgyi Csilla
    ügyfélkapcsolati referens
    Budapest Főváros III.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára rálógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fenyő a 3.ker Gyenes utca 13 előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyenes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére