Megoldott

Belógó bokrok

Az iskola előtti bokor jelentősen belóg. Minden évben könyörögni kell, hogy visszább legyen vágva, pedig már az autós közlekedőket is befolyásolja. Az úttest szélén kerékpárosok is közlekednek, a bokor miatt beljebb kell húzódni, ami veszélyes helyzeteket okoz(hat). Kérjük mihamarabbi kezelését.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Nagysándor József u. 64

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a bokrokat munkatársaink visszavágták.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/105710/belogo-bokrok/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés1: sajnos nincs változás. Legközelebb lefotózom a tüskéit, hátha hatásosabb lesz a kérés...
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszűkülő kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lehel utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére