Megerősítésre vár

Rendszám nélküli autó

FRISSÍTÉS 2022. 08. 15.

Bejelentő válasza:

Köszönöm a gyors intézkedést!
Esetleg meg lehet tudni, hogy pontosan mi volt az, mert az autó változatlanul ott áll.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 07. 19.

XVI. kerületi Közterület-felügyelet válasza:

A közterület-felügyeleti iroda a helyszíni cselekményeket elvégezte és a szükséges intézkedéseket megtette.

----------------------

Hónapok óta itt parkoló, üzemképtelen, rendszám nélküli autó.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ködös u. 3

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterület-felügyelet a kiértesítést elvégezte, amint sorra kerül elszllítjuk.

    Közter
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Hónapok óta itt parkoló, üzemképtelen, rendszám nélküli autó."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 08. 15. Bejelentő válasza: Köszönöm a gyors intézkedést! Esetleg meg lehet tudni, hogy pontosan mi volt az, mert az autó változatlanul ott áll. ---------------------- FRISSÍTÉS 2022. 07. 19. XVI. kerületi Közterület-felügyelet...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést! Esetleg meg lehet tudni, hogy pontosan mi volt az, mert az autó változatlanul ott áll.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterület-felügyeleti iroda a helyszíni cselekményeket elvégezte és a szükséges intézkedéseket megtette.

    Közter
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Skoda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Mészáros József utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Peugeut

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Mészáros József utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott Jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kántor András
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Sasvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére