Megoldott

Hiányzó elzárócsap fedél

Kérem, pótolják a képen látható helyen a hiányzó fedelet!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 31

Hozzászólások

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban!
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csöpögő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz Zsuzsi
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Amfiteátrum utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére