Megoldásra vár

Megsüllyedt fedlap

Tisztelt Telekom!
Az Angyalföld Kocsiszín buszmegállóban található egy fémfedlappár.
Kérem vizsgálják meg a fedlapok állapotát, mert a buszok nagyot zökkennek rajtuk. Valószínüleg megsüllyedt és nincs szintbe az úttal.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Angyalföld kocsiszín

Hozzászólások

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az adott szekrény megszüntetésre fog kerülni. Ez hosszabb tervezési folyamatot, ill. elhelyezkedése miatt Forgalomtechnika bevonása is szükséges majd.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lógó drót

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    II. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére