Megoldott

Háztető fedlap

Tisztelt Telekom!
Az Erzsébet utcában a képen látható fedlappár háztetőt formálva elfordult.
Kérem megigazítását.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Erzsébet u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lógó drót

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    II. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére