Megoldásra vár

Ferihegy vasúti megállóhely

Anonim Járókelő

Ferihegy vasúti megállóhely

2022-07-17 este

- peronok szemetesek mind a 2 oldalon =)) zöldterület stb
-peron mellett fa és lomb hulladék jó ideje=)) már megszáradt
-zajvédő fal graffitis több helyen

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Ferihegy

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor lesz a következő ciklikus festés Ferihegy vasúti megállóhelyen, akkor így kellett volna kérdezni...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 105632 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Ferihegy vasúti megállóhely - MÁV"-ról "Ferihegy vasúti megállóhely"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére