Megoldásra vár

Kiszáradt fák eltávolítása/pótlása

Andrássy úton az orosz nagykövetségnél több fa kiszáradt.
Kérem eltávolításukat, lehetőség szerinti pótlásukat.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza utca

Hozzászólások

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma szembesültem a kiszáradt fák kivágásával. Köszönöm a munkájukat. Remélem a pótlásuk is megvalósul az ősz folyamán.
  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy szakembereink a fák állapotát folyamatosan figyelemmel kísérik. A bejelentett helyszínen a kiszáradt fák kiszedését már megkezdték munka
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megláncolt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    fák locsolása az Andrássy úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Munkácsy Mihály utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére