Megoldásra vár

Sérült lámpa 2

Kérem a BDK értesítését. Andrássy 68.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 68

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az Andrássy úton rekonstrukciós munkálatok folynak, ennek következtében lámpatestet is cserélünk a jelölt címen. Megértését és türelm
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét a Lidl parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére