Megerősítésre vár

Nem működő szökőkút

A Csarnok téren a szökőkút tönkrement

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Csarnok tér 2

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a bejelentése szerinti címen (IX. ker. Csarnok tér.) lévő szökőkút 2022. augusztus 11-én tartott helyszíni szemlénk időpontjában működött.
    Budapest Fővár...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fára láncolt valami 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Börzsöny utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fára láncolt valami

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Börzsöny utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére