Megoldásra vár

Kidőlt fa

A Laborc árokban kidőlt a fa, másik fa tartja, villanyvezetéket is nyomja.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Laborc árok 25

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.


  • Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

    Ügyfélszolgálat Vezetőjének!

    B U D
    ...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Tisztelettel,
    Marosvölgyi Csilla
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotban van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére