Válaszra vár

fa helye - Nagyvárad tér

Anonim Járókelő

fa helye - Nagyvárad tér

Kérjük legalább a csonkot vágják vissza jobban, már ha pótolni nem szándékozták a fát az utóbbi években...

Jelenleg így botlás és balesetveszélyes!

Budapest, Nagyvárad tér M, 1089 Hungary

Orczy út

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Nagyvárad tér M

Hozzászólások

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapunk vajon választ?
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "fa helye - Nagyvárad tér - FŐKERT"-ról "fa helye - Nagyvárad tér"-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    * javtíva:

    fa helye - Nagyvárad tér

    Kérjük legalább a csonkot vágják vissza jobban, már ha pótolni nem szándékozták a fát az utóbbi években...

    Jelenleg így botlás és balesetveszélyes!

    Budapest, Na...
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyálkás zöld víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére