Megoldatlan

hiányzó macskakovek miatti szintkülönbségek az úton

a macskakoves reszen több több osszefuggo területen hianyoznak a kövek

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő dani hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos nem, azon a területen több helyről is hiányzik a macskako
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították a hibát időközben?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Puskás Pálma hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő! A térkép a pontos helyet mutatja? A beazonosításhoz lenne szükség a pontos helyre. Köszönettel!
  • Járókelő dani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szent László tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére