Megoldott

szabálytalan sorminta

Anonim Járókelő

Most vagy vegyék le a megállni tilos kiegészítő tábláját és ne nevettessék ki magukat az illetékesek vagy intézkedjenek. Sokszor még a 212-es megállójában is állnak szépen sorban. Közterest nem látni, fizikai akadály nincs.
Az ilyen táblázás csak arra jó jelen formában, hogy ha valakinek kedve van, akkor kampányszerűen ki lehet jönni osztani a csekkeket. De amúgy senkit nem érdekel, csak jól mutatott a terveken a táblázás.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 25

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték, mely során – a KRESZ hatálya alá eső - szabálysértés miatt intézkedéseket foganatos...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Téren parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás mindenhol!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére