Válaszra vár

Rongált közlekedési tábla

FRISSÍTÉS: 2022. július 12.
XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

Legyen kedves a ZKNP-hez fordulni ezzel kapcsolatban.

----

FRISSÍTÉS: 2022.07.11.
Budapest Közüt válasza:
"Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a fizető parkolási övezettel kapcsolatos jelzőtáblák karbantartása, üzemeltetése, cseréje a parkolót üzemeltető cég feladata.
A probléma megoldásával kapcsolatban szíveskedjen a kerületi Önkormányzathoz fordulni."

-------------------------------
Jelzett helyszínen lévő közlekedési táblákat megrongálták!

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett táblát!

Pontos helyszín:
47.503508283972266, 19.089212899232876

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dózsa György út 17

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítva a parkolas@zugloiparkolas.hu címre.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.07.11. Budapest Közüt válasza: "Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a fizető parkolási övezettel kapcsolatos jelzőtáblák karbantartása, üzemeltetése, cseréje a parkolót üzemeltető cég feladata. A probléma megoldásával kapcsolatban szíveskedjen a kerületi Önkormányzathoz fordulni." --------------...

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Legyen kedves a ZKNP-hez fordulni ezzel kapcsolatban.

    Elérhetőségeik:

    06 1 999-5090

    (Hívható: ügyfélszolgálati nyitva tartás alatt)

    E-mail: parkolas@z
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő közlekedési táblákat megrongálták! Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett táblát! Pontos helyszín: 47.503508283972266, 19.089212899232876"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.07.11. Budapest Közüt válasza: "Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a fizető parkolási övezettel kapcsolatos jelzőtáb...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a fizető parkolási övezettel kapcsolatos jelzőtáblák karbantartása, üzemeltetése, cseréje a parkolót üzemeltető cég feladata.
    A probléma mego
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére