Válaszra vár

Közlekedési tábla megdőlt

FRISSÍTÉS 2022.07.12.
Budapest Közút válasza:
A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblát nem Részvénytársaságunk helyezte ki, azt nem üzemelteti. A jelzőtáblát valószínűleg az Óbudai sziget forgalmi rendjének a megváltoztatása miatt helyezte ki a III. kerületi Önkormányzat.

---
Jelzett helyszínen megdőlt a közlekedési tábla oszlopa.
Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett tételt!

Pontos helyszín:
47.552432954545445, 19.0481432066929

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gr. Esterházy János rkp. 6

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Tisztelettel,
    Marosvölgyi Csilla
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen megdőlt a közlekedési tábla oszlopa. Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett tételt! Pontos helyszín: 47.552432954545445, 19.0481432066929"-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.12. Budapest Közút válasza: A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblát nem Részvénytársaságunk helyezte ki, azt nem üzemelteti. A...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblát nem Részvénytársaságunk helyezte ki, azt nem üzemelteti. A jelzőtáblát valószínűleg az Óbudai sziget forga
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Kétirányú közlekedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megborult poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Poller félredobva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére