Megoldott

Ferde oszlop

Tisztelt BKK!
A Katinyi Mártírok parkjánál az éjszakai busz táblája erősen megvan dőlve.
Kérem javítását.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 89-91

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030370-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104880

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatják, hogy munkatársaik 2022. július 14...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattogó vágányok 24 órában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére