Válaszra vár

Üres fahelyek

A Remíz sétányon van néhány üres fahely, ahová szükség lenne új fák ültetésére.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 11-15

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Liget City Project Kft.

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó ne az ügyvezetővel kezdjünk, legyen inkább ez: office@idpmc.hu
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Opten szerint a cég elektronikus elérhetősége: ferenc.daroczi@idpmc.hu
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magánterület. Sajnos nem találunk kontaktot a céghez.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00104719
    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00104719 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Monostori út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Öntözés teljes hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Páfrány út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére