Megoldásra vár

Beszakadt burkolat parkolóban

Békásmegyeren a HÉV mellett lévő nagy parkolóban évek óta be van szakadva a burkolat. Kb 2x2m már a lyuk és olyan 1m mély. Az illetékesek körbe rakták korlátokkal, hogy ne essenek bele az autók, de kb ennyi történt. Közben kb 2 autó parkolóhelyet nem lehet ott használni emiatt a gödör miatt, oedig ott kindig rengeeg az autó.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csobánka tér 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Azta, már a gaz is hogy kinőtt belőle. Nagyon gáz.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Nagy Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hatalmas kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kerék utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan balesetveszélyes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kőpor köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére